Pentagram Pathfinder P3106 – aktualizacja oprogramowania

Written by Kolo on Lipiec 30th, 2009

Od kilku dni planuję tegoroczny rajd rowerowy szlakiem latarni morskich. Wśród obowiązkowego wyposażenia z mojej checklisty znalazł się logger tras (dla przypomnienia jest to Pathfinder P3106 firmy Pentagram). Przed wyjazdem chciałem zgrać kilka tras, które znajdowały się w pamięci urządzenia.

Tradycyjnie miałem problemy z oprogramowaniem GPS Photo Tagger. Nie mogłem zgrać starych tras. Zmusiło mnie to do zajrzenia na stronę producenta. Zostałem pozytywnie zaskoczony – pojawiła się nowa wersja oprogramowania GPS Photo Tagger 1.2.3.h2.

Nie miałem czasu sprawdzić wszystkich nowości, ale aktualizacja GPS Photo Tagger (i jednocześnie sterownika odbiornika P3106) załatwiła problem ciągłych błędów przy kilkukrotnym łączeniu nawiązywaniu połączenia z urządzeniem w trakcie jednego włączenia programu (wcześniej trzeba było wyłączyć program i włączyć, żeby ponownie nawiązać połączenie z urządzeniem). Druga miła niespodzianka to szybszy transfer plików.

Jak już pisałem, są to tylko pobieżne obserwacje. Idzie ku dobremu i może przy okazji następnej aktualizacji software’u do Pentagram Pathfinder P3106 zacznę go polecać z czystym sumieniem. Na razie zabrakło mi notki z aktualizacji – co w nowej wersji zostało poprawione. A wszystkim polecam wejście na stronę producenta i zainstalowanie nowego firmware’u.

1 Comments so far ↓

  1. laba pisze:

    brak sterownikow

Leave a Comment